• ورود به حساب کاربری
  • ثبت نام
خانه >> اطلاعات فنی
کد اطلاعات فنی :3407
  • 19
JVC ARSENAL KD-AR765S
نویسنده:hamidjan
3 سال پیش
  • اطلاعات فنی
  • خصوصیات
  • نظرات کاربران
  • آگهی های مرتبط
  • بررسی ها
مشخصات اصلی
نام برند :
JVC - جی وی سی
نام کالا :
JVC ARSENAL KD-AR765S
محصول کشور: محل طراحی و توسعه . الزاماً کشور سازنده نمی‌باشد.
مشخصات ظاهری
ابعاد:
وزن: ملاک وزنی است که در دفترچه کالا قیدشده است.
نوع پخش: "پنل کوچک (1DIN) : این سایز عمومی‌ترین اندازه تولیدی کارخانه‌های تولیدکننده پخش‌های بازاری یا افترمارکت می‌باشد که در کشور ما اغلب پخش‌ها در این اندازه ارائه می‌شوند. اندازه 1Din درواقع اندازه فرم پخش هست ولی الزاماً اندازه پنل پخش 1Din نمی‌باشد.
پنل بزرگ (2Din) : این دسته از پخش‌ها اندازه‌ای بزرگ دارند و از طریق فریمی که دو برابر پخش پنل کوچک می‌باشند روی خودرو نصب می‌شوند و در مدل‌های مختلف با نمایشگرهای بزرگ یا بدون نمایشگر ساخته می‌شوند و غالباً جایگزین پخش‌های فابریک کارخانه خودروهای وارداتی می‌شوند.
ایندش(In-dash) : این‌گونه پخش‌ها دارای فریمی به‌اندازه پخش‌های پنل کوچک می‌باشند و صفحه‌نمایش از داخل به بیرون می‌آید و اندازه‌ای مشابه پخش‌های پنل بزرگ پیدا می‌کند.
فابریک کارخانه (OEM) : این دسته از پخش‌ها توسط کارخانه سازنده خودروبر روی خودرو نصب می‌شود و مختص یک یا چند مدل از خودروهای ساخت آن کارخانه به‌طور اختصاصی طراحی می‌شود.
ضد آب (MARINE) : این‌گونه از پخش‌ها ضدآب هستند و مخصوص استفاده در قایق‌ها و محیط‌های مرطوب طراحی‌شده‌اند.
کاست : این‌گونه از پخش‌ها در قدیم ساخته‌شده‌اند و برای استفاده از نوار کاست طراحی و ساخته‌شده‌اند. "
قابلیت جدا شدن پنل: در این حالت پنل پخش قابلیت جدا شدن دارد. وجود این قابلیت برای جلوگیری از سرقت پخش بسیار حائز اهمیت می‌باشد.
دارد
مکانیزم دیسک: این قابلیت پخش را برای پخش دیسک‌های نوری را نشان می‌دهد. پخش‌های جدیدی هستند که به مدیا پلیر معروف‌اند قابلیت پخش دیسک نوری را ندارند و این امکان را به چنجرها واگذار کرده‌اند.
دارد
مشخصات فنی
توان خروجی حداکثر: این نوع توان خروجی ماکزیمم توانی است که پخش به‌صورت لحظه‌ای بدون آسیب و مشکلی قادر به تولید آن می‌باشد ولی به‌صورت پیوسته نمی‌توان به آن دسترسی داشت. برخی تولیدکنندگان ابن عدد که نوعی توان پیک می‌باشد را بر روی پخش خود می‌نویسند تا احساس خشنودی بیشتری را در مصرف‌کننده ایجاد کنند!
توان خروجی RMS: توان RMS ، توان میانگینی است که آمپلی‌فایر پخش می‌تواند به‌صورت پیوسته و بدون بروز مشکلی آن را در خروجی خود تأمین کند یا اسپیکری را راه‌اندازی کند . این توان واقعی دستگاه می‌باشد. که می‌تواند اسپیکری تا آن وات را در حالت 4 اهمی راه‌اندازی کند. این توان بایستی مدنظر مصرف‌کنندگان قرار گیرد.
خروجی RCA: PreAmp RCA Output: به خروجی‌های RCA معمولاً گفته می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا لوازم خارجی را به پخش وصل کنید. پخش‌ها معمولاً یک تا چهار جفت خروجی استریو برای اتصال به آمپلی‌فایر خارجی دارند . که بسته به نوع پخش خروجی‌ها می‌توانند فول رنج یا رنج‌های محدودشده برای سابووفر داشته باشند.
ولتاژ خروجی RCA: PreAmp Voltage: خروجی‌های RCA دارای ولتاژ Ac هستند چون حامل سیگنال آنالوگ هستند و ولتاژی که در راهنمای پخش قید می‌شود برای زمانی است که از حداکثر ولوم پخش استفاده شود. هر چه این ولتاژ بیشتر باشد ، سیگنال قوی‌تر خواهد بود و نویز کمتر در آن تأثیر خواهد گذاشت. این رنج معمولاً بین 2 تا 8 ولت خواهد بود که اکثر پخش‌های خوب دارای خروجی 4 ولتی هستند.
اکولایزر داخلی: Built-In Equlizer : این قابلیت ، تعداد باندهای اکولایزر به‌صورت گرافیکی یا پارامتریک که پخش به آن مجهز شده است را نشان می‌دهد. اکولایزرهای بیشتر بدین معنا هستند که شما بهتر می‌توانید موزیک را به صدای دلخواه خود نزدیک کنید.
سیگنال به نویز: Signal-to-Noise Ratio : یک روش سنجش میزان توان سیگنال صوتی در مقایسه با میزان توان نویز موجود در سیگنال است و واحد آن دسیبل می‌باشد. هرچه این مقدار بیشتر باشد کیفیت صدا بهتر خواهد بود.
استاندارد CEA-2006: معمولاً آمپلی‌فایرها برای اخذ برخی استانداردهای عمومی تحت تست و آزمون قرار می‌گیرند. اگر آمپلی‌فایری آن استاندارد را داشته باشد شما می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که آمپلی‌فایری که در اختیاردارید قادر به تولید میزان توان ثبت‌شده تحت آن استاندارد را دارد. در استاندارد CEA-2006 معمولاً آیتم‌های توان RMS و نرخ سیگنال به نویز بررسی می‌شود.
مشخصات اجرا و پخش
AM/FM: قابلیت پخش شبکه‌های رادیوی محلی AM و FM
پخش CD-R/RW: قابلیت پخش دیسک‌های نوری معمولی و چند بار رایت شده.
پخش MP3: قابلیت پخش فرمت MP3 توسط دیسک‌های نوری .
پخش WMA: قابلیت پخش فرمت WMA توسط دیسک‌های نوری .
پخش DVD: قابلیت پخش و اجرای دیسک‌های نوری DVD
دارد
مشخصات امکانات :
پورت USB: اشاره دارد به اینکه پخش ورودی USB دارد یا خیر و محل آن در کدام ناحیه پخش است. پورت USB در برخی از پخش‌ها بر روی پنل است و در برخی دیگر توسط کابلی از پشت پخش قابل‌استفاده است. برخی هم هر دو را باهم دارند. برخی پخش‌ها هم از طریق دستگاهی انتخابی و جداگانه قادر به استفاده از ورودی USB می‌باشند.
دارد
تعداد پورت USB: اشاره به تعداد ورودی USB پخش دارد.
1
AUX: این قسمت اشاره دارد به ورودی 3.5 میلی‌متری صدا که بانام AUX شناخته می‌شود. این پورت برای اتصال هدفون مناسب می‌باشد و امکان انتقال صدا باقابلیت استریو را دارد. از این قابلیت برای اتصال گوشی تلفن همراه و سایر پلیرها به پخش و اجرای موزیک نیز می‌توان استفاده نمود.
دارد
درگاه اپتیکال:
نویگیشن: این امکان قابلیت ویژه‌ای است که برخی پخش‌ها قابلیت دریافت راهنمای رانندگی و مسیرها رادارند.این امکان در برخی از پخش‌ها به‌صورت پیش‌فرض وجود دارد و در برخی دیگر به‌صورت انتخابی و جداگانه قابل تهیه و نصب می‌باشد.
صفحه نمایش لمسی: قابلیت اعمال فرمان‌ها به پخش با استفاده از لمس انگشتان.
دارد
سایز صفحه نمایش: اندازه قطری صفحه نمایشگر پخش
نوع صفحه نمایشگر: انواع صفحه نمایشگر برای نشان دادن اطلاعات به کاربر پخش
ریموت کنترل: امکان ریموت کنترل برای پخش. که در برخی پخش‌ها این ریموت به‌صورت RF هست و بایستی حتماً به سمت سنسور گیرنده پخش قرار گیرد ولی در برخی نمونه‌ها به‌صورت وایرلس هست و نیاز ندارد مستقیم به سمت پخش گرفته شود. در برخی از پخش‌ها هم این امکان به‌صورت انتخابی لحاظ شده و بایستی به‌صورت جداگانه تهیه شود.
خروجی صوت و تصویر: این قابلیت بیشتر زمانی که قرار است یک نمایشگر به‌صورت افترمارکت و جداگانه به سیستم وصل شود استفاده می‌شود. این خروجی‌ها معمولاً به‌صورت RCA هستند و در سه رنگ قرمز و سفید و زرد می‌باشند و برای انتقال صوت و تصویر مورداستفاده قرار می‌گیرند. RCA قرمز (کانال راست) و سفید(کانال چپ) و برای صوت هستند و RCA زرد برای انتقال سیگنال تصویری می‌باشد.
رادیو ماهواره ای: این قابلیت امکان دریافت شبکه‌های رادیویی را از ماهواره Sirius یا XM مهیا می‌کند. که در برخی از پخش‌ها این امکان به‌صورت انتخابی و با تهیه تونر،آداپتور یا آنتن قابل‌راه‌اندازی می‌باشد.
بلوتوث: این قابلیت نشان می‌دهد که آیا پخش شما قابلیت اتصال به دستگاه‌های هندزفری بلوتوثی را دارد یا خیر. پخش‌هایی که نشان Bluetooth Ready رادارند نیاز به خرید جداگانه وسایل جانبی برای راه‌اندازی امکان بلوتوث برای پخش خوددارند که از قسمت پشتی پخش قابل‌نصب می‌باشند. قابلیت بلوتوث در برخی پخش‌ها به شما این امکان را می‌دهد که تماس‌های تلفنی خود را از اسپیکر خودرو بشنوید و با میکروفن تعبیه‌شده بر روی دستگاه به صحبت بپردازید. همچنین با این قابلیت می‌توانند موزیک‌های خود را از طریق تلفن همراه پخش کرده و درواقع تلفن همراه خود را به‌عنوان پلیر جایگزین پخش خودرو کنید !
دارد
کنترل از روی فرمان: این قابلیت امکان هماهنگ شدن پخش با سیستم کنترل فرمانی خودرو را توسط رابطی به نام اینترفیس که به‌صورت افترمارکت قابل تهیه است فعال می‌شود. خودروهایی که سیستم کنترل فرمانی نیز ندارند می‌توانند کنترل مربوطه را متناسب با پخش خود جداگانه تهیه و نصب نمایند.
کنترل CD changer: این قابلیت نشان می‌دهد که آیا پخش شما قابلیت کنترل تعویض‌کننده دیسک نوری (CD Chenger) را دارد یا خیر. اگر پخش این قابلیت را داشته باشد بدون نیاز به آداپتور جداگانه می‌تواند تعویض‌کننده دیسک را کنترل کند.
ورودی دوربین: این قابلیت پخش را برای امکان نصب دوربین را نشان می دهد. پخش هایی که نمایشگر دارند یا قابلیت نصب نمایشگر را دارند معمولا قابلیت نصب دوربین را دارا می باشند. که با کابل RCA قابل نصب می باشند.
دارد
کارت خوان: این قابلیت پخش را برای پشتیبانی از کارت‌های حافظه نشان می‌دهد.
دارد
قابلیت اکتیو: "این قابلیت پخش را برای امکان کنترل اسپیکرهای خودرو را نشان می‌دهد. درواقع نشان‌دهنده وجود کراس آوور در داخل خود پخش می‌باشد.
اکتیو 2WAY : امکان کنترل استریو (چپ و راست) یک جفت پکیج اسپیکر و یک سابووفر را نشان می‌دهد. درواقع 4 کانال را به‌صورت مجزا کنترل می‌کند و نیاز به 4 کانال آمپلی‌فایر می‌باشد.
اکتیو 3WAY : امکان کنترل استریو (چپ و راست) یک جفت ووفر و توییتر و سابووفر را به‌صورت مجزا از هم دارد.درواقع 6 کانال را به‌صورت مجزا کنترل می‌کند و نیاز به 6 کانال آمپلی‌فایر می‌باشد.
اکتیو 4WAY : امکان کنترل استریو (چپ و راست) یک جفت ووفر ، توییتر، میدرنج و سابووفر را به‌صورت مجزا از هم دارد. درواقع 8 کانال را به‌صورت مجزا کنترل می‌کند و نیاز به 8 کانال آمپلی‌فایر می‌باشد. "
دارد
دفترچه راهنما Manual:

“اطلاعاتی موجود نمی باشد“

ارسال پیام

برای گداشتن نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

“اطلاعاتی موجود نمی باشد“
“اطلاعاتی موجود نمی باشد“
“اطلاعاتی موجود نمی باشد“

قوانین سایت را مطالعه و قبول دارم
عضویت در خبرنامه سایت
دریافت تبلیغات و اطلاع رسانی مرتبط با سیستم های صوتی از طریق
دریافت تبلیغات و اطلاع رسانی مرتبط با سیستم های صوتی از طریق