• ورود به حساب کاربری
  • ثبت نام
خانه >> اطلاعات فنی
کد اطلاعات فنی :3520
  • 397
KENWOOD KFC-6985PS
نویسنده:Hamid Z
3 سال پیش
  • اطلاعات فنی
  • خصوصیات
  • نظرات کاربران
  • آگهی های مرتبط
  • بررسی ها
مشخصات اصلی
نام برند :
KENWOOD - کنوود
نام کالا :
KENWOOD KFC-6985PS
محصول کشور: محل طراحی و توسعه . الزاماً کشور سازنده نمی‌باشد.
نوع اسپیکر: "کواکسیال: اسپیکری است که اجزای آن صدا را به‌صورت هم‌محور انتشار می‌دهند. انواع بیضی و گرد دارند و به‌طور هم‌زمان از ووفر و تویتر تشکیل‌شده‌اند.
کامپوننت: از ترکیبی از اسپیکرها و کراس آوورها تشکیل‌شده است. برای همین به آن‌ها کامپوننت گفته می‌شود.
میدرنج : نوع اسپیکر به‌منظور برداشتن قسمتی از فشار اجرای فرکانس‌ها از روی ووفر و تویتر ایجادشده است تا دقت ایجاد صوت در دو قطعه ووفر و تویتر بالاتر رود و همچنین وظیفه اجرای برخی فرکانس‌ها را که معمولاً در محدوده ووکال می‌باشد را بر عهده دارد.
میدبیس : این قطعه به نام ووفر هم شناخته می‌شود به‌منظور اجرای فرکانس‌های بالاتر از ساب و پایین‌تر از تویتر ساخته‌شده است.
تویتر: این قطعه معمولاً به‌منظور ایجاد فرکانس‌های بالای 1 تا 20 کیلوهرتز توسعه‌یافته است.
سوپر تویتر : قطعه به‌منظور اجرای فرکانس‌های تویتر و بالاتر از محدوده اجرایی تویترها باقدرت بیشتر توسعه‌یافته و از آن در خودرو بیشتر به‌منظور مقاصد SPL استفاده می‌شود.
فول رنج : این قطعه به‌منظور اجرای کلیه فرکانس‌های شنوایی به‌تنهایی و تنها با یک ووفر توسعه‌یافته است.
سنتر: این نوع اسپیکر برای دستگاه‌های دالبی در خودرو طراحی‌شده است.
هورن: نوعی اسپیکر است که از مکانیسم هورن برای تقویت و پرتاب صدا استفاده می‌کند.
این قسمت به سایز اسپیکر در واحد اینچ اشاره دارد . وسایل نقلیه دارای استاندارد اینچی برای جانمایی اسپیکرها دارند که در دفترچه راهنمای خودرو به آن اشاره‌شده است. "
کواکسیال
سایز اسپیکر: این قسمت به سایز اسپیکر در واحد اینچ اشاره دارد . وسایل نقلیه دارای استاندارد اینچی برای جانمایی اسپیکرها دارند که در دفترچه راهنمای خودرو به آن اشاره شده است.
سری: دسته‌بندی سازنده برای این اسپیکر
مشخصات ظاهری
وزن: ملاک وزنی است که در دفترچه کالا قیدشده است.
شکل: شکل ظاهری اسپیکر که معمولاً یا دایره‌ای است یا مستطیل یا مربعی
دایره
مشخصات فنی
قدرت خروجی RMS هر ست: توان RMS ، توان میانگینی است که اسپیکر می‌تواند به‌صورت پیوسته و بدون بروز مشکلی راه‌اندازی شود . این توان در دفترچه اسپیکر نوشته‌شده است.
قدرت خروجی حداکثر هر ست: "این نوع توان خروجی ماکزیمم توانی است که اسپیکر به‌صورت لحظه‌ای بدون آسیب و مشکلی قادر به اجرای آن می‌باشد ولی به‌صورت پیوسته نمی‌توان به آن دسترسی داشت. برخی تولیدکنندگان ابن عدد که نوعی توان پیک می‌باشد را بر روی اسپیکر خود می‌نویسند تا احساس خشنودی و قدرت کاذب بیشتری را در مصرف‌کننده ایجاد کنند! دقت شود عدد این قسمت مربوط به یک ست از اسپیکر می‌باشد."
حساسیت: "Sensitivity : میزان حساسیت یا بازده نشان می‌دهد که چه میزان از توان را به صدا تبدیل می‌کند . عدد خروجی بر واحد دسیبل dB می‌باشد. هرچه این عدد بیشتر باشد بازده و حساسیت اسپیکر در وات یکسان بیشتر خواهد بود. مقدار این حساسیت در توان ورودی 1 وات به اسپیکر و در فاصله یک متری در راستای محور مرکزی اسپیکر توسط میکروفن‌هایی خاص اندازه‌گیری می‌شود. که معمولاً 1 وات ورودی را بر اساس ولتاژ 2.83 ولت پایه‌های اسپیکر اندازه‌گیری و تثبیت می‌کنند. استفاده از میزان حساسیت (1w/1m) برای مقایسه یک اسپیکر با دیگر اسپیکرها به‌منظور اینکه کدام‌یک صدای بیشتری می‌دهند ، صحیح نمی‌باشد. "
فرکانس پاسخگویی: Frequency Response: محدوده فرکانسی است که اسپیکر می‌تواند تولید کند. که رنج محدوده شنوایی بین 20 تا 20000 هرتز می‌باشد.
مقاومت هر کویل: Impedance : مقدار بار در واحد اهم که یک اسپیکر در هر کویل تحویل آمپلی‌فایر می‌دهد ، مقدار مقاومت در مقابل جریان می‌باشد.
ووفر: قطعه ووفر به‌منظور اجرای فرکانس‌های مابین فرکانس‌های اجرایی ساب و توییتر
تویتر: قطعه توییتر به‌منظور اجرای جداگانه فرکانس‌های بالا
سایز تویتر: اندازه قطری صفحه تویتر در واحد اینچ
نوع طراحی اسپیکر: تعداد اجراکننده‌های اسپیکر می‌باشد. اسپیکرهایی با دو تا عضو اجراکننده به‌عنوان 2way یا دوراهه شناخته می‌شوند و با سه عضو اجراکننده 3way شناخته می‌شوند.
کراس اوور: قطعه‌ای جهت تفکیک و جداسازی فرکانس‌ها برای استفاده اسپیکرهای چند راهه .
دفترچه راهنما Manual:

“اطلاعاتی موجود نمی باشد“

ارسال پیام

برای گداشتن نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

“اطلاعاتی موجود نمی باشد“
“اطلاعاتی موجود نمی باشد“
“اطلاعاتی موجود نمی باشد“

قوانین سایت را مطالعه و قبول دارم
عضویت در خبرنامه سایت
دریافت تبلیغات و اطلاع رسانی مرتبط با سیستم های صوتی از طریق
دریافت تبلیغات و اطلاع رسانی مرتبط با سیستم های صوتی از طریق